Beinsports Abonelik İptali

Beinsports Abonelik İptali

Futbol taraftarları takip ettikleri takım ya da maçları daha rahat ve keyifli bir şekilde izleyebilmek için kanal abonelikleri tercih etmektedir. Bu hizmetler arasında ilgi alanlarına, hobilerine uygun birçok kanal bulunmaktadır. Böylece ilgilendikleri alanlarda bilgilenme, eğlenme, farklı bakış açısı ile olaylara bakma fırsatı yakalamaktadır. Ayrıca birçok spor dalı ile ilgilenen kişiler istedikleri müsabakaları istedikleri yer ve zamandan izleyebilmektedir. Akıllı cihazların kullanımının artmasıyla birlikte sabit bir yerde canlı maç izle ya da hemen maç izle olanağı olmayan kişilere de bu yayınlar hizmet etmektedir. Beinsports’da bunlardan biridir. Canlı maç izle, maç özetleri, maç kayıtlarına ulaşabilmek mümkündür. Kişiler ister evden, işten ya da farklı yerden telefon, tabletten canlı maç izle ya da maç kayıtlarına bakma imkânı bulabilmektedir. Bunun için Digiturk Beinsports’ı iiçerek fırsat paketleri bulunmaktadır. Kredi kartı ya da nakit olarak aylık ödeme planları bulunmaktadır. İlk üç ya da dört ay ücretsiz olup farklı kanallardan yararlanma imkânı sunmaktadır. Sonrasında bazı şartlar dâhilinde Beinsports abonelik iptali gerçekleştirilebilir.

Bein Sports Abonelik İptali Nasıl Yapılır? Abonelik İptali ve Cayma Koşulları

Bein Sports iptalinin gerçekleşmesi için öncelikle başvuruda bulunmak gerekir. Yazılı iptal başvurusu yapıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde abonelik iptali gerçekleşecektir. Bu süreçte ise kullanıcının kayıtlı olduğu iletişim birimlerine mesaj yoluyla bilgi verilir. İptal başvurusunda bulunan kişiler bu 7 iş günü içinde, abonelik iptal olana kadar kanalları ücretsiz izlemeye devam edebilmektedir.

Bein Sports Nasıl İptal Edilir? Aboneliği iptal ettirmek için birkaç yol bulunmaktadır. Bunlar: 

• Digiturk müşteri hizmetlerini arayıp aboneliği iptal etmek istediğinizi belirtmek

• Üyelik iptali için faks göndermek 

• Üyelik iptali için evden evrak teslimi

• Adrese mektup yollayarak abonelik iptali istemek

• Digiturk yetkili servisi arayıp üyeliğin iptalini talep etmek

Bein Sports faks ile iptal edilmesi için numarasını bilmek gerekir Bein Sports faks numarası 0212 473 99 99 arayıp iptal talep edebilirsiniz. Digiturk müşteri hizmetleri numarası 0212 473 73 73’tür. Bu numarayı arayıp Bein Sports üyelik iptalini isteyebilirsiniz. Bein Sports üyelik iptalinin evden evrak alımı ile gerçekleşebilmesi için 55 TL ödenmesi istenmektedir. Tüm evrak ve işlemler tek seferde tamamlanmış olur. Görevliler evrakları gerekli yerlere teslim ettikten sonra abonelik iptali gerçekleşmiş olur. Bein Sports üyelik iptali için evraklar ise şunlardır: nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi, imza, cep telefonu numarası, üyelip iptal gerekçesi ve dijital kart numarası gerekmektedir.

Yorum yapın

selcuksports | canlı maç izle | taraftarium24 | dizipal